HomeBestuurGeldermalsen

Geldermalsen

Jan de Ruiter
Jan de Ruiter Bestuurslid GMA West Betuwe / Voorzitter PKV Geldermalsen voorzitter@sgpgeldermalsen.nl
Wim de Ruiter
Wim de Ruiter Secretaris PKV Geldermalsen secretaris@sgpgeldermalsen.nl
Arjan van Ooijen
Arjan van Ooijen Penningmeester GMA West Betuwe / Penningmeester PKV Geldermalsen penningmeester@sgpgeldermalsen.nl
Henk Achterberg
Henk Achterberg 2e secretaris PKV Geldermalsen hachterberg@live.nl
Cor Budding
Cor Budding Bestuurslid PKV Geldermalsen Saploods@gmail.com
Leendert Fris
Leendert Fris Bestuurslid PKV Geldermalsen leendertfris@hotmail.com
Wilbert Goedhart
Wilbert Goedhart Bestuurslid PKV Geldermalsen hwgoedhart@solcon.nl
Kees van Herk
Kees van Herk Berstuurslid PKV Geldermalsen vanherk@kpnmail.nl
Aart-Jan Jansen
Aart-Jan Jansen Bestuurslid PKV Geldermalsen jansenaartjan@gmail.com
Alexander Mondria
Alexander Mondria Bestuurslid PKV Geldermalsen fam.mondria@live.nl
Arco Westeneng
Arco Westeneng 2e voorzitter PKV Geldermalsen amc.westeneng@kpnmail.nl